Technologia ArmaProtection

Wodo- i wiatroszczelność oraz paro-przepuszczalność zapewnia trójwarstwowy laminat Gore-Tex XCR, Armacor lub Gore-Tex Z-liner. To zaawansowane połączenie materiałów wykazuje wspaniałą odporność na rozdarcia i ścieranie dzięki czemu stanowi nadzwyczaj dobrą ochronę. Kolejną korzyścią tej technologii są materiały odblaskowe gwarantujące maksymalną zauważalność w nocy gdy kierowca zostaje oświetlony światłami innego pojazdu.

System AirVantage daje możliwość indywidualnego dostosowania ocieplenia. Kierowca może regulować ciepło przez cały czas noszenia stroju, w zależności od poziomu aktywności i warunków pogodowych.

Rezultatem technologii ArmaProtection jest rewolucyjny, regulujący temperaturę materiał Outlast wpływający na wygodną równowagę ciepła. Outlast pochłania i uwalnia ciepło zgodnie z indywidualnymi potrzebami kierowcy równoważąc temperaturę.

System AirCushion po wewnętrznej stronie części siedzeniowej obniża kondensację i działa jak 'zderzak' klimatyczny. Przeciwpoślizgowy Keprotec Antiglide zmniejsza irytujące ześlizgiwanie się z siedzenia.

Gore-Tex dla 100% wodo- i wiatroszczelności, trwałości i właściwości oddychających. Opatentowane, wentylowane ochraniacze RVP Air dla maksymalnego aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Elementy odblaskowe 3M Scotchlite w standardzie.

Uwaga! Szczegóły w opisach indywidualnych produktów.


Projekt i wykonanie "Panda Creations" dla "Pomirski Moto". Wszelkie prawa zastrzeżone.